Přihlášení

X
Jméno
Heslo

Akce - Firemní akce

Kroužek plavání JARO 2018

V bazénu Léčebného a rehabilitačního centra v Opavě na Englišově ulici probíhá zájmový kroužek plavání a her ve vodě pro děti prvních až pátých tříd, jehož cílem je nejen prohlubování a zdokonalování plaveckých dovedností zábavnou formou, ale také zlepšení fyzické kondice dětí a utužení jejich zdraví. Stěžejní důraz je kladen na získání základních plaveckých dovedností a zvládnutí základů plaveckého stylu kraul a prsa. Doplňkem jsou pak drobné hry a soutěže, které činí výuku nejen pestřejší a zábavnější, ale obohacují ji o další plavecké dovednosti.

Plavání je jedním z nejpřirozenějších lidských pohybů a má velké preventivní účinky v boji s civilizačními chorobami dneška – jako jsou nadváha, oslabení imunitního systému, svalové dysbalance a z toho plynoucí skoliózy a podobně. V neposlední řadě je našim cílem také to, aby děti získaly kladný vztah k plavání, vodě a kroužek pro ně byl příjemnou, veselou a zábavnou součástí jejich týdenního rozvrhu.

Kroužek bude probíhat od 16.ledna 2018 Jednotlivé lekce vždy úterý od 15:30 do 16:40 a od 17:00 do 18:10 hodin. Lekce se skládá z 60 minutového minutového pobytu v bazénu a 10 minutového prohřátí dětí v sauně na závěr lekce. První lekce kroužku bude zahájena v úterý 16.ledna 2018 Sraz dětí je vždy v 15:25 resp. 16:55 ve vestibulu Léčebného a rehabilitačního centra. Předání dětí rodičům je v 16:40 resp. 18:10 hodin tamtéž. Děti budou mít s sebou plavky, osušku a přezůvky do bazénu. Doporučujeme vlastní plavecké brýle (možno u nás zapůjčit) a láhev s teplým čajem. V případě zdravotních problémů, prosíme, o upozornění lektora před začátkem lekce.

Jeden běh kroužku obsahuje 14 lekcí (13 lekcí + 1 náhradní termín) a jeho cena je stanovena na 1300 Kč. V ceně je zahrnuta práce lektorů, zapůjčení plaveckých pomůcek a 14 vstupů do bazénu a sauny.

Případné dotazy a kontakt na nás:

Kancelář LRC – Jana Skopalová: 553 760 532

Jaroslav Kubík – 602 835 593

Těší se na Vás a Vaše děti akreditovaný školitel Jaroslav Kubík DiS. a kolektiv


Bazén

Bazén

Bazén

© Copyright 2008 JR Soft s.r.o.